ייעוץ כלכלי לעסקים

ייעוץ כלכלי לעסקים


חשוב לציין כי שירותי הייעוץ שלנו מיועדים לכלל העסקים במשק: לעסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים. כמו כן גם לעסקים המצליחים ולמצליחים פחות וגם לעסקים שממש בקשיים.

הזמנים השתנו וגם כללי המשחק, בשביל להצליח במשחק העסקים היום אתם חייבים שתהיו מוכנים וברשותכם כל הכלים שיכולים לעזור לכם להגיע להצלחה, אתם לא חייבים להתמודד עם כל האתגרים העסקיים של היום לבד, בשביל זה אנחנו קיימים. גם עסק מצליח ומשגשג צריך ייעוץ והכוונה בכדי לשמור על ההצלחה.

באופן כללי הייעוץ העסקי והכלכלי של תמקין מסייע לבעלי העסק להבין יותר את מצבו של העסק שלהם, השינויים שניתן ו/או מומלץ לבצע בו על מנת לשפר את ביצועיו העסקיים ולהשיג הצלחה, הצעדים הנדרשים על מנת לצאת מהפסד לרווח, או על מנת להגדיל את רווחיו. מצד שני לעסקים טרם הקמתם או השוקלים להשקיע בעסקים קיימים או בפיתוח עסק קיים אנחנו נספק לכם תסריט כלכלי קרוב ככל שניתן למציאות שממנו תיגזר החלטתכם, האם הקמת העסק כדאית? או אם ההשקעה תניב פירות ותצדיק את עצמה? אנחנו מומחים בכך.

לכלל העסקים אנחנו מציעים שירותי ייעוץ כלכלי ופיננסי במספר דרכים:
וי  שירותי ייעוץ וליווי פיננסי שוטף – אנחנו מתלווים לעסק באופן צמוד בתהליך העבודה בדרך הזו אנחנו לוקחים על עצמנו ניהול הכספים של העסק לרבות: ניהול תזרים המזומנים השוטף, הדרכת העסק להגדלת המכירות שלו באמצעות שיטות שיווק חדישות וייחודיות לנו, ניהול הקשר עם הבנק, סיוע בפיתוח העסק והרחבתו ושיפור תהליכי העבודה ושיטות ניהול העסק וכו’.

וי  שירותי ייעוץ וליווי פיננסי חד פעמי:
– ייעוץ לפתרון בעיה זמנית שנתקל בה העסק.
– הגשת בקשת אשראי לבנק.
– הגשת בקשת אשראי לגיוס אשראי חוץ בנקאי: מקרנות ממשלתיים ,ממשקיעים וכו’.
– ניתוח מקיף לעסק מכל הבחינות והצעה לשיפור ביצועים ותהליכי עבודה לרבות שיפור
שיטות קבלת ההחלטות בעסק.

וי  הבראת עסקים – אנחנו מאמינים שלכל עסק שנכשל ונמצא בקשיים מגיע לו הזדמנות
שניה. גם עסק שחשבון הבנק שלו הוגבל מגיע לו ל- “המשיך לחיות” בניסיון לחזור
“ולעמוד על רגליו” מחדש על כל המשתמע מכך.