מחזור משכנתא

מחזור משכנתא


המשפחות שלקחו משכנתא אינן מודעות לתהליך מחזור המשכנתאות ולהשלכות שלו על משק הבית. הדבר מעניין יותר כאשר אנו רואים את ההתעוררות של הציבור בישראל ואת המחאה שלו על עליות המחירים כמו עליית מחיר הדלק, החשמל, הסלולר ומוצרי החלב וכו’ וכאשר זה מגיע לסכומים הגדולים והמשמעותיים באמת, הכוונה למחזור המשכנתא, המודעות והמוטיבציה לחסוך יורדת.
לאור העובדה שהריביות בסביבה הן הנמוכה ממה שהיו מאז קום המדינה, כדאיות מחזור המשכנתא גבוהה. כל מי שיש לו משכנתא מעל 200 אלף שקלים, ושיש לו עוד לפחות 6 שנים לסיום המשכנתא, כדאי לבצע מחזור. המטרה ממחזור משכנתא הוא מיקסום תנאיה וחסכון עשרות ומאות שקלים כלומר להביא בשיפור במצבו הכלכלי של הלווה. איך?!

מהו מחזור משכנתא ואיך מתבצע תהליך הייעוץ למיחזור ?
זהו תהליך בו מחליפים את המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה בתנאים טובים יותר. 
שיפור תנאי המשכנתא בא לידי ביטוי בהוזלת הריביות ועל ידי כך ניתן ליהנות מהקטנת ההחזר החודשי או מקיצור תקופת המשכנתא ובמקרים מסוימים ניתן אף ליהנות משניהם.
ויהפגישה ראשונה איתנו מיועדת לבחינה וניתוח נתוני המשכנתא הקיימת- לפגישה זו תדרשו להביא נתונים עדכניים של המשכנתא שלכם שכוללים את יתרת המשכנתא העדכנית, פירוט עמלות פירעון מוקדם, מסלולי המשכנתא, יתרת תקופת המשכנתא וכמובן הריביות בכל אחד מהמסלולים, כל הנתונים הנ”ל נמצאים בדו”ח סילוק המשכנתא שתבקשו מהבנק.
ויניתוח נתונים מקצועי- בפגישה נבצע ניתוח מקצועי באמצעות תוכנה שמבצעת אופטימיזציה. תוכנה זו מבצעת חישובי רגישות שונים כשבסופם יתאפשר לנו לדעת בצורה מדויקת האם כדאי לבצע מחזור של המשכנתא ומהם סכומי הכסף אותם ניתן לחסוך.

להלן ההוצאות הצפויות במסגרת ביצוע מחזור משכנתא :
וי עמלת פרעון מוקדם (לא בכל המסלולים),עבור ההלוואה המקורית.
וי שכר טרחה יועץ משכנתא.
ויעמלת פתיחת תיק מדובר בכ- 0.25% מסכום ההלוואה.
וי תשלום עבור הוצאת נסח טאבו.
וי הערכת שמאי מחודשת בנוגע לנכס (לא בכל המקרים).

בדיקה ראשונה לכדאיות מיחזור המשכנתא מגיעה לכם חינם!
מהרו ליצור קשר בכדי להתחיל לחסוך במשכנתא!